Про компанію

ТОВАРІСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІВЛ ОБЛАДНАННЯ ТА ІНЖИНІРІНГ

З моменту заснування у 1994 діяльність фірми спрямована на виконання робіт у галузі атомної енергетики. Колектив фірми утворили провідні фахівці Інституту ядерних досліджень і Інституту фізики НАН України, що мають багаторічний досвід роботи у цій галузі. З часом склад фірми неодноразово поповнювався за рахунок висококваліфікованих фахівців і талановитої молоді, що здобула освіту в провідних вузах країни.

Сьогодні ІВЛ - інжинірингова компанія, що динамічно розвивається, має високу репутацію і значний досвід розробки і впровадження в атомну і теплову енергетику сучасних технологій промислової автоматизації, інформаційних технологій.

ІВЛ надає повний спектр послуг із створення автоматизованих систем різних масштабів і складності: проектування, розробка програмного забезпечення, комплектація систем виробами, що закуповуються, розробка власних засобів автоматизації, монтажні і пуско-налагоджувальні роботи, навчання персоналу замовника, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Пропоновані технічні рішення мають високу конкурентоспроможність за рахунок застосування передових апаратно-програмних засобів автоматизації від провідних світових виробників у поєднанні з максимальним використанням інтелектуального потенціалу українських фахівців.

ІВЛ реалізував значну кількість проектів на Запорізькій АЕС, Південно-Українській АЕС, Чорнобильській АЕС, Київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, інших промислових об'єктах України.

ІВЛ є офіційним корпоративним постачальником устаткування і послуг для НАЕК «Енергоатом». Представники ІВЛ входять до складу Координаційної експертної ради з АСУ ТП при НАЕК «Енергоатом».

ІВЛ забезпечує постачання і подальшу підтримку вітчизняних розробників і виробників програмно-технічних комплексів промислового, телекомунікаційного і оборонного призначення, автоматизованих систем управління технологічним процесом. До складу продукції, що постачається, входять одноплатні і модульні комп'ютери, промислові комп'ютери, контролери, модулі вводу-виводу і комунікаційних інтерфейсів, мобільні і захищені комп'ютери, засоби людино-машинного інтерфейсу, активне та пасивне мережеве устаткування, засоби обчислювальної техніки загального призначення, програмне забезпечення.

Замовниками ІВЛ є: ДП НАЕК «Енергоатом», АЕС України, АК «Київенерго», ВАТ «Дніпроенерго», ДП ХПЗ ім. Т.Г. Шевченка, підприємства оборонного комплексу, інші підприємства України.

ІВЛ має партнерські стосунки з провідними вітчизняними та зарубіжними компаніями, такими як: Kontron AG, Німеччина, TEWS, Німеччина, COMMTECH, США, ACCESS I/O, США, Klinkmann, Фінляндія, АЕСП-Україна, Spectracom Corporation, США і Meinberg, Німеччина, SIXNET, США, Radicom Research, Inc., США, ORSys GMBH, Німеччина та інші.

ІВЛ є партнером російської компанії «Модульні Системи Торнадо» і пропонує серію програмно-технічних комплексів «Торнадо» для створення високонадійних розподілених систем управління крупними неоднорідними промисловими об'єктами, такими як турбіни, котлоагрегати, енергоблоки ТЕС та інш.

Інтереси замовника є вищим пріоритетом фірми. Ряд напрямів, що розвинулися у фірмі, є відповіддю на запити і потреби замовника. Так, в ІВЛ створений підрозділ, який впродовж всього існування НАЕК «Енергоатом» здійснює його підтримку з питань аварійної готовності та реагування. До компетенції ІВЛ відносяться: розробка нормативних документів, аварійних планів АЕС, навчання аварійного персоналу, участь у підготовці протиаварійних тренувань.

Типовий аварійний план АЕС України, розроблений ІВЛ, став основою для аварійних планів усіх АЕС України та багатьох інших об’єктів атомної енергетики.

ІВЛ здійснює проектування і створення кризових центрів АЕС, систем збору, обробки, документування, зберігання, відображення і передачі даних для цих центрів. При безпосередній участі ІВЛ створені: кризові центри Дирекції НАЕК «Енергоатом», Чорнобильської АЕС, ВП «Аварійно-технічний центр» та інші. Розроблена  ІВЛ система передачі даних забезпечує в режимі реального часу збір необхідних параметрів з енергоблоків АЕС та їх передачу по каналах космічного і наземного зв'язку в кризові центри.

ІВЛ здійснює співпрацю з Держатомрегулюванням і МНС України. Фахівці фірми неодноразово запрошувалися до МАГАТЕ як національні консультанти. Успішно реалізовані міжнародні проекти за участю PNNL (США), Електрісите де Франс (Франція), DGP International і SERCO Assurance (Великобританія).

Вся діяльність ІВЛ підпорядкована системі якості, що діє у фірмі, що забезпечує безумовну відповідність виконуваних робіт, як потребам замовника, так і вимогам законодавства України, норм, правил і стандартів у сфері використання ядерної енергії, промислової автоматизації, інформаційних технологій.